Sunsello – Outsourcing sprzedażowy

Poznajmy się! Dowiedz się dlaczego powstaliśmy i jak możemy Ci pomóc.

Sunsello - usuługi - Audyt

Stworzyliśmy markę Sunsello, ponieważ zauważyliśmy dużą i nagłą potrzebę na taką działalność.

Znamy wiele firm, które mają świetny produkt lub usługę, ale nie wiedzą jak wyskalować swój biznes lub po prostu nie mają na to czasu.

Najczęściej spotykamy się z tymi probleami:

Natłok obowiązków związanych z prowadzoną działalnością

Każdy, kto prowadzi własną firmę wie, że lista czynności do wykonania zdaje się nie mieć końca. Często jest tak, że rzeczy związane ze świadczeniem usługi oraz sprawy formalne, odbierają możliwość zaangażowania się w rozwój i skalowanie biznesu.

Brak umiejętności sprzedażowo-marketingowych

Tak jak żadne z nas nigdy nie będzie światowej klasy pianistami, tak nasi kontrahenci nie zawsze czują się dobrze w roli sprzedawcy. Rozmowy z klientami bywają trudne i stresujące, a prowadzone kampanie marketingowe nie przynoszą oczekiwanych wyników.

Niepoukładane procesy sprzedażowe

Sprzedaż to proces, często długotrwały i składający się z wielu etapów. Niezrozumienie potrzeb odbiorców i niedostosowanie komunikatów do ich aktualnego etapu na ścieżce zakupowej, często skutkuje utratą klienta.

Q

Przekonanie, że ma się za mały budżet

Nie wszystkie działania sprzedażowo-marketingowe wymagają dużych nakładów pieniędzy. Czasem drobne zmiany, dają ogromny efekt.

Sunsello

N

Pomożemy Ci zwiększyć zyski. Ściągniemy z Twoich barków obowiązki, na które nie masz czasu

N

Jesteśmy dobrzy w tym, co robimy. Szybko zobaczysz efekty naszej współpracy

N

Każde zlecenie zaczynamy od ułożenia procesów sprzedażowych i marketingowych. Dzięki temu efekty naszej pracy zostaną z Tobą na długo

N

Dostosujemy naszą usługę do Twoich możliwości finansowych

Zanim zaczniemy razem pracować, musimy się dobrze poznać

Krzysztof Kozioł

Krzysztof Kozioł

Sprzedaż

Lubię gadać z ludźmi i pewnie dlatego szybko odnalazłem się w sprzedaży. Karierę zaczynałem od nieruchomości – najpierw w biurze pośrednictwa, a następnie rozwinąłem się prowadząc własną firmę, SunStreet Investment. Przez ponad 7 lat pomnażałem gotówkę inwestorów, poprzez flipy i działalność deweloperską. W 2020 roku dołączyłem do projektu Eco-Masuria, w ramach którego współtworzyłem obiekt konferencyjnow-wypoczynkowy, Narusa Leśna Przystań.

W Sunsello zarządzam procesami sprzedażowymi. To ja przeprowadzę z Tobą wstępny audyt – będę powiernikiem Twoich biznesowych problemów i prawą ręką podczas trudnych rozmów z klientami. Znajdę słabe punkty w Twoich działaniach sprzedażowych i pomogę Ci poukładać firmę tak, by zaczęła przynosić satysfakcjonujące Cię zyski.

Aleksandra Kozioł

Aleksandra Kozioł

Marketing

Lubię analizować procesy zakupowe klientów i wyniki kampanii reklamowych. Dlatego audyt Twoich obecnych działań marketingowych przeprowadzę z przyjemnością. Doświadczenie zdobywałam współpracując z takimi brandami jak Allani, Sizeer, 50style, TimberlandPL, SunStreet Investment czy Narusa Leśna Przystań. Początkowo specjalizowałam się w Facebook Ads i raportowaniu wyników, ale uważam, że skuteczny marketing musi obejmować wszystkie niezbędne dla danej firmy kanały. Dlatego postanowiłam poszerzyć swoje kompetencje o inne platformy marketingowe, m.in. Google Ads.

W Sunsello odpowiadam za opracowanie audytów marketingowych, analizę danych, przygotowanie strategii sprzedażowo-marketingowej, wdrożenie kampanii reklamowych oraz optymalizację wyników. Innymi słowy – znajdę słabe punkty w Twojej komunikacji marketingowej, przygotuję plan naprawczy i zajmę się odpowiednimi działaniami.

Teraz Twoja kolej. Zadzwoń lub napisz i daj znać jakie masz obcnie potrzeby i wyzwania. To nic nie kosztuje, a może rozpocząć piękną współpracę!