Porozmawiajmy o Twoim biznesie

Pomożemy Ci pozyskać nowych klientów i zwiększyć zyski

sunsello - kontakt

Adres

ul. Masarska 13/B4, 31-534 Kraków

Email

biuro@sunsello.pl

Telefon

796 483 333

Nie wstydź się

Powiedz w czym możemy Ci pomóc

Odpowiadamy na każdego maila

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

12 + 3 =

*Pola obowiązkowe

Najczęściej zadawane pytania

Sunsello - cena
Skąd pewność, że jesteście w stanie mi pomóc?

Niestety, ale dopóki nie poznamy Ciebie, Twojej firmy oraz wyzwań, z jakimi obecnie się mierzysz, nie jesteśmy w stanie powiedzieć czy jesteśmy  w stanie Ci pomóc. Po to właśnie przeprowadzamy darmowy audyt, żeby ocenić czy nasze kompetencje pokrywają się z Twoimi potrzebami.

Jaki jest koszt współpracy z wami?

Niestety, ale dopóki nie dowiemy się czy i w jaki sposób możemy Ci pomóc, nie jesteśmy w stanie podać kwoty. Nie mniej jednak naszą usługę zawsze dopasowujemy do możliwości finansowych naszych klientów.

Czy robicie strony internetowe?

Jeżeli będzie taka potrzeba, przygotujemy dla Ciebie stronę typu wizytówka lub sprzedażową stronę docelową (stronę, na którą będziemy kierować ruch z płatnych kampanii). Jeśli specyfika Twojego biznesu będzie wymagała bardziej skomplikowanej strony, pokierujemy Cię do innej firmy.

Jak wygląda współpraca z wami?

Wspołpracę zaczynamy od audytu sprzedażowego, podczas którego opowiesz nam o swojej firmie i problemach z jakimi obecnie się mierzysz. Zapytamy Cię o Twoje dotychczasowe działania sprzedażoweo-marketingowe i ich efekty. W kolejnym kroku przeprowadzimy audyt marketingowy – ocenimy Twoją stronę internetową oraz obecne działania marketingowe, np. profile w mediach społecznościowych. Następnie opracujemy strategię działań. Więcej o etapach współpracy przeczytasz tutaj.

Czy specjalizujecie się w konkretnym kanale marketingowym?

W pewnym sensie tak. Ola, osoba która będzie prowadzić Twoje kampanie marketingowe, większość doświadczenia zawodowego zdobyła współpracując z dużymi markami w zakresie Facebook Ads. Uważamy jednak, że skuteczne kampanie sprzedażowo-marketingowe wymagają dotarcia do użytkowników różnymi kanałami. Dlatego stale się rozwijamy i dostosujemy naszą usługę do Twoich potrzeb.

Czy budżet marketingowy wliczony jest w koszt usługi?

Nie, są to dwa różne koszty.